Akumulatory do START-STOP AGM EFB Siewierz
AKUMULATOR 95 AH ZAP AGM
799,00 zł

95Ah P+ 12V 780A EN ZAP AKUMULATOR AGM START - STOP (ŻELOWY)

Ilość

  • Bezpieczne Zakupy Bezpieczne Zakupy
  • Szybka Dostawa już od 50 zł Szybka Dostawa już od 50 zł
  • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni

W akumulatorze AGM zastosowano separator z włókna szklanego który służy nie tylko do odizolowania płyt dodatnich od ujemnych ale również pozwala na równomierne rozprowadzenie elektrolitu na całej powierzchni elektrod. System ten ogranicza  wyciek tlenu oraz wodoru. Wydobywająca się niewielka ilość gazu regulowana jest dzięki zaworom umieszczonym na wieczku. Separator utrzymywany jest w skompresowanej formie pomiędzy płytami przez co zapewnione jest szczelne jego przyleganie do powierzchni, a co za tym idzie zapewniona jest ciągłość przekazu ładunku. Elektrolit poddawany jest ciągłym reakcjom elektrochemicznym zachodzącym przy połączeniach elektrod.

Expedition Plus AGM to nowoczesne akumulatory samochodowe przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań wymagających głębokich rozładowań oraz jako akumulatory rozruchowe do pojazdów osobowych, łodzi żaglowych i motorowych, przyczep campingowych,wózków inwalidzkich oraz systemów oświetleniowych i nawigacyjnych

Akumulatory rozruchowe wytwarzane w innowacyjnej technologii AGM ( ang. Absorbent Glass Mat ) zamiast płynnego elektrolitu jak u zdecydowanej większości akumulatorów spotykanych na rynku, posiadają elektrolit uwięziony w absorpcyjnej macie szklanej, dzięki czemu są one akumulatorami w pełni niewylewnymi. Nie musisz się teraz obawiać, że podczas transportu akumulatora zalejesz się elektrolitem. Już nie musisz mieć ze sobą dwóch akumulatorów , jednego do rozruchu drugiego do zasilania. Teraz mając akumulator Expedition Plus AGM masz to wszystko w jednym akumulatorze.

Wymiary: 350 długość x 175 szerokość x 190 wysokość

5957
10 szt.